• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад

/Files/images/апсорт.jpg

Вітаємо Вас у мальовничому куточку - північному підніжжі Чорної гори. /Files/images/Безымянный2.jpg

/Files/images/Безымянный3.jpg

Мала Копаня - особливе село. На його території розташоване городище, орієнтовно засноване в 70-60 р.р. до н.е. дакками. Проіснувало воно до кінця 1-го початку 2-го століття н.е.

/Files/images/Безымянный4.jpg

Щоліта студенти УжНУведуть розкопки на території городища.

/Files/images/Безымянный6.jpg

/Files/images/Безымянный7.jpg

Великим подарунком для учнів та вчителів у 1975-1976н.р. було відкриття школи, в якій тепер навчаємось. До того навчання проходило в пристосованих приміщеннях у дві зміни.

/Files/images/Безымянный8.jpg

На сьогоднішній день маємо 151 учень і 20 членів педколектива.

/Files/images/Безымянный12.jpg

Учні 5-9 класів навчаються в класах-кабінетах.

/Files/images/Безымянный13.jpgПрезентація школи/Files/images/Безымянный15.jpg/Files/images/Безымянный16.jpg/Files/images/Безымянный17.jpg/Files/images/Безымянный18.jpg/Files/images/Безымянный19.jpg

Молодша ланка навчається в 4-ох класних приміщеннях

Презентація школиПрезентація школиПрезентація школиПрезентація школи

Першокласники відвідують групу продовженого дня. Організовано денний відпочинок для учнів 1-го класу у спальній кімнаті.

Презентація школиПрезентація школи

Уроки фізкультури у 1-9 класах проходять на спортмайданчику або в спортзалі.

/Files/images/Безымянный25.jpg

Всі свята проходять в актовому залі.

/Files/images/Безымянный26.jpg

Учні 1-4 класів харчуються безкоштовно. Кількість посадкових місць у їдальні дозволяє помістити зразу всіх учнів, які харчуються.

/Files/images/Безымянный27.jpg

Комбінована майстерня є творчою лабораторією учнів 5-9 класів. Маємо свердлильний, токарно-гвинторізний, фугувальний станки та токарний станок по дереву. Обладнано куточок для обслуговуючої праці.

/Files/images/Безымянный28.jpg

Дитяча кімната є місцем, де зароджуються учнівські цікаві думки, ідеї.

/Files/images/Безымянный29.jpg

Маємо історико-краєзнавчий музей. Щорічно проходить акредитацію, отримав грамоту за роботу «Юних слідопитів».

/Files/images/Безымянный30.jpg

Гордістю школи є покійні: Іоанн Семедій - Єпископ-ординарій-емерит Мукачівської Греко-католицької єпархії, Чухран Василь Васильович - бувший директор Тербле-Ріцької ГЕС, Бачкай Іван Антонович - Член Національної Ліги композиторів України. За творчі досягнення нагороджений медаллю за «Доблесну працю» та пам’ятним знаком Міністерства культури Союзу РСР і ЦК профспілки працівників культури, медаллю лауреата Всесоюзної художньої творчості, багатьма грамотами та медалями.

/Files/images/Безымянный31.jpg

Шкільна бібліотека забезпечує учнів підручниками, проводить роботу по їх збереженню, допомагає класним керівникам у проведенні тематичних інформаційних хвилин, популяризує культуру читання.

/Files/images/Безымянный33.jpg

Тісно співпрацюємо з сільською бібліотекою. Без завідуючої Павлій Віталії Федорівни не проходить жоден позакласний захід, жодне шкільне свято. Завдяки бібліотеці школа користується проектором, екраном, фотоапаратом. Віталія Федорівна виграла міні гранд програми «Бібліоміст» і отримала ці подарунки.

/Files/images/Безымянный34.jpg

Які б форми та методи роботи ми не використовували, наш кінцевий результат спрямований на те, щоб дати учням знання, підготувати до життя, виховати всі моральні цінності, щоб кожен міг знайти своє місце в житті.

Кiлькiсть переглядiв: 611

Коментарi